PRODUCTEN    

PRODUCTEN ZOEKEN:




DEALERS LOGIN:



wachtwoord vergeten?

\  PRODUCTEN \  INTERACTIEVE WHITEBOARDEN \  Hitachi \ 

   INTERACTIEVE WHITEBOARDEN - Hitachi
u bent niet ingelogd  


(Type a title for your page here) Hitachi Software is één van de grootste leveranciers wereldwijd van interactieve whiteboards (StarBoard) en interactieve LCD-touchscreens (StarTablet). Deze producten passen uitstekend in elke zakelijke en educatieve omgeving. Voor elk budget is er een interactieve oplossing. Alle producten worden inclusief de Hitachi StarBoard Software geleverd. Met deze software kunt u ook perfect samenwerken met o.a. Microsoft PowerPoint software. Met de software is het tevens mogelijk om in een LAN of WAN netwerk systeem samen te werken gedurende de presentatie. De StarBoard FX-serie maakt gebruik van een electronische pen. Met de nieuwe StarBoard FX-Duo bord kunt u zowel met de vinger als met een electronische pen werken.

Naast de algemene website van Keren Presentatie Systemen, hebben we tevens een nieuwe website gemaakt die een compleet overzicht geeft van alle interactieve producten.
www.StarBoard.nl


Enkele interessante Hitachi Software websites zijn:

  • StarBoard - Keren BV Nederlandstalig
  • Hitachi Software Engeland
  • Hitachi Software USA
  • Hitachi School portaal - Samenwerking van Hitachi software gebruikers


    Voor interactieve whiteboarden zijn speciale projectoren op de markt. U kunt dichtbij het bord toch groot projectoren. Met deze projectoren staat u zelf niet meer in het projectiebeeld.

  • Brochure: Hitachi CP-A101 en ED-A111 Ultra Wide angle projectoren
  • Brochure: Optoma EX-525ST Wide angle projector


    Hitachi StarBoard Software
      De volgende video demo geeft een overzicht van de Starboard Software. De software wordt standaard meegeleverd met de Hitachi StarBoards, FX-Duo, StarTablets en Interactieve plasma overlays.

      Video demo Hitachi Software


    Overzicht Hitachi Starboard interactieve producten


    Hitachi StarBoard FX-Duo
      Het FX-Duo board is een veelzijdig interactief whiteboard, dat eenvoudig met zowel met een electronische pen als met de vinger bedient kan worden. Om er geen gebruik gemaakt wordt van kwetsbare electromagnetische velden, is het bord vrijwel niet te beschadigen, en dus bij uitstek geschikt voor gebruik in klaslokalen en vergaderruimtes. Het FX-Duo bord biedt de unieke mogelijkheid om het bord met meerdere personen tegelijkertijd te gebruiken. Hierdoor is het perfect voor trainingssessies, groepswerk en educatieve lessen. U kunt tevens met twee handen het bord bedienen, om bijvoorbeeld in- en uit te zoomen. Het FX-Duo bord is voorzien van een laagreflecterend oppervlak, waardoor er geen hotspot aanwezig is. Dankzij de 16 snelkeuzetoetsen aan beide zijkanten van het bord, kunt verschillende functies snel bedienen om het beste uit uw presentatie te halen. Het FX-Duo bord kan realtime met externe gebruikers verbonden worden zodat deelnemers aan een virtuele meeting kunnen deelnemen op verschillende locaties.

      Modellen FX-Duo

    • StarBoard FX-Duo 77 - Draadloos (BlueTooth) interactief whiteboard. Beeldformaat 77 inch (1573 x 1180 mm), Beeldverhouding 4 : 3
    Brochure: Hitachi FX-Duo Educatief
    Brochure: Hitachi FX-Duo Bedrijf



    Hitachi StarBoard FX-serie
      De nieuwe StarBoard FX-serie maakt gebruik van een draadloze (Bluetooth) verbinding. Om te zorgen dat de FX-serie gemakkelijk te gebruiken is, zonder functionaliteit te verliezen, heeft Hitachi acht standaard functie knoppen toegevoegd. Deze extra 'Custom' knoppen geven de mogelijkheid om deze knoppen te programmeren met hun uw voorkeur functies. De FX-serie heeft tevens standaard een handige pennenhouder.

      Modellen FX-serie

    • StarBoard FX-63 - Draadloos (BlueTooth) interactief whiteboard. Beeldformaat 63 inch (1280 x 960 mm), Beeldverhouding 4 : 3
    • StarBoard FX-77WL - Draadloos (BlueTooth) interactief whiteboard. Beeldformaat 77 inch (1573 x 1180 mm), Beeldverhouding 4 : 3
    • StarBoard FX-77WD - Bedraad interactief whiteboard. Beeldformaat 77 inch (1573 x 1180 mm), Beeldverhouding 4 : 3
    • StarBoard FX-82W - Draadloos (BlueTooth) interactief whiteboard. Beeldformaat 82 inch (1831 x 1030 mm), Beeldverhouding 16 : 9
    Brochure: Hitachi FX-serie



    Hitachi StarTablet serie
      Schrijf of teken direct om het LCD-scherm met behulp van een draadloze pen als uw muis. Met de StarTablets kunt u uw lessen of presentaties beheren van een een podium of lessenaar.

      Modellen StarTablet serie

    • StarTablet T-17SXL - Interactief 17 inch touchscreen, resolutie S-XGA. Incl. Hitachi StarBoard software
    • StarTablet T-19WX - Interactief 19 inch touchscreen, resolutie W-XGA+. Incl. Hitachi StarBoard software
    Brochure: Hitachi StarTablet T17-SXL en T19-WX



    Hitachi BlueTooth Tablet


    • BlueTooth Tablet BT2G - Draadloos grafisch teken tablet
    Brochure: Hitachi BlueTooth Tablet BT2G





    Laatste Nieuws:



    Er is geen 'INTERACTIEVE WHITEBOARDEN - Hitachi' Nieuws.



    Nieuws:



    Er is geen ander 'INTERACTIEVE WHITEBOARDEN - Hitachi' Nieuws.




    INTERACTIEVE WHITEBOARDEN - Hitachi:

    omschrijvingadditionele informatieadviesprijsinkoopprijs
    Extra korting 1, pilot login voor prijslogin voor prijs
    Extra korting 2, pilot login voor prijslogin voor prijs
    Hitachi PX Duo 50 interactief overlaytbv Panasonic TH50PH(PF)10EKlogin voor prijslogin voor prijs
    Hitachi PX Duo 65 interactief overlaytbv Panasonic TH65PF10EKlogin voor prijslogin voor prijs
    Hitachi Starboard FX63 Duo, bedraad(P) Educatieve prijslogin voor prijslogin voor prijs
    Hitachi Starboard FX77 Duo, bedraad(P) Educatieve prijslogin voor prijslogin voor prijs
    Hitachi Starboard FX77W, bedraad(P)login voor prijslogin voor prijs
    Hitachi Starboard FX82 Wide, bedraad(A/EOL) OP = OPlogin voor prijslogin voor prijs
    Hitachi Starboard FX88 Duo, bedraad(N)login voor prijslogin voor prijs
    Hitachi Startablet panel, T-17SXL(P)login voor prijslogin voor prijs
    Hitachi Startablet panel, T-19XXXG(P)login voor prijslogin voor prijs
    Hitachi Verdict Plus 6 , RF stemsysteem login voor prijslogin voor prijs
    Hitachi Verdict Plus, losse handsetTbv Verdict Plus stemsysteemlogin voor prijslogin voor prijs
    Hitachi Verdict Plus, RF stemsysteem 1515 stemkastjeslogin voor prijslogin voor prijs
    Hitachi Verdict Plus, RF stemsysteem 3030 stemkastjeslogin voor prijslogin voor prijs
    Hitachi verrijdbaar onderstel plasmascheT.b.v. 50 en 65 plasmaschermenlogin voor prijslogin voor prijs
    Meerkost, actie gratis Tablet login voor prijslogin voor prijs



  • Kerèn Presentatie Systemen levert uitsluitend aan wederverkopers. Specificatie fouten, model- en/of prijswijzigingen zijn onder voorbehoud en gelden zolang de voorraad strekt. Alle prijzen op deze website zijn in Euro's en excl. BTW.

    Telefoon: 036-5350063 | Fax: 036-5465969 | info@keren.nl | www.keren.nl