ONS TEAM


We zijn u graag van dienst! Onze medewerkers beschikken over een hoog kennisniveau van producten en toepassingen, om u van het juiste advies te voorzien of het product te demonstreren op locatie. Neem hiervoor contact op met uw accountmanager, of onze verkoop binnendienst.

Ons team bestaat uit de volgende personen:
 

 

 

 

 Naam: Gertjan Kleijer
 Functie: Directeur
 E-mail: gertjan@keren.nl
 
 

 

 

 

 

 Naam: Marten van der Weerd
 Functie: Directeur
 E-mail: marten@keren.nl

 

 

 

 

 Naam: Ronald Hartsink
 Functie: Verkoopleider
 E-mail: ronald@keren.nl

 Telefoon: +31 (0)6 50 51 01 75 


 

 

 

 

 Naam: Alex Drost
 Functie: Dealermanager Zuid-Nederland
 E-mail: alex@keren.nl

 Telefoon: +31 (0)6 41 34 92 29 


 

 

 

 

 Naam: Stephan Buijs-Leguijt
 Functie: Hoofd Verkoop Binnendienst
 E-mail: stephan@keren.nl

 


 

 

 

 

 Naam: Niels Strietman
 Functie: Verkoop Binnendienst​

 E-mail: niels@keren.nl

 


 

 

 

 

 

 Naam: Niek Dentz
 Functie: Verkoop Binnendienst
 E-mail: niek@keren.nl

 


 

 

 

 

 Naam: Patrick Veldkamp
 Functie: AV/ IT Service medewerker
 E-mail: patrick@keren.nl

 Telefoon: +31 (0)6 41 40 93 03

 

 

 

 

 

 Naam: Stephanie van den Berge
 Functie: Marketing medewerker
 E-mail: stephanie@keren.nl

 

 

 

 

 

 

 

 Naam: Ellen van der Weerd
 Functie: Medewerker Administratie 
 E-mail: ellen@keren.nl

 

 

 

 

 

 

 Naam: Celine Willemse
 Functie: Medewerker Administratie
 E-mail: celine@keren.nl


 

 

 

 

 

Your Visual Distributor